banner

Nemovitosti

Kontroly a revize smluv o převodu nemovitostí

Máte v ruce smlouvu od realitní kanceláře či protistrany, kterou potřebujete zkontrolovat? Pečlivě zkontrolujeme jakékoli dokumenty a upozorníme na případné nedostatky či opomenutí i na to, co by dle našeho názoru a zkušeností nemělo ve smlouvě chybět. Službu je možno poskytnout nejen osobně v našich kancelářích, ale též i online bez vaší fyzické přítomnosti prostřednictvím internetu.

Dle našich zkušeností se tato investice mnohonásobně vyplatí, neboť se bohužel často setkáváme s tím, že klient přichází až poté, co již smlouvu podepsal a zavázal se k plnění, které pro něj není výhodné či dokonce ohrožuje řádný převod nemovitosti či klienta nutí pod hrozbou sankcí k jednání, které ho poškodí (např. opomenutí vedoucí k nepřevedení části nemovitosti, chybějící odpovědnost za vady, špatné zajištění úhrady kupní ceny vedoucí k mnohaletým soudním sporům ap.).

Kontrola rezervačních smluv vypracovaných realitní kanceláří

Při koupi či prodeji nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře nabízíme rovněž kontrolu rezervační smlouvy, neboť jejím podpisem se zavazujete k plnění, které vás zpravidla nutí k podpisu smlouvy připravené realitní kanceláří a brání vám tak ošetřit převod nemovitosti tak, aby se vyloučila rizika spojená s touto nezanedbatelnou investicí. Zatímco realitní kancelář připravuje smlouvy s cílem realizovat realitní transakci, my v rámci provedené kontroly hledíme na vaše zájmy a na to, aby ve smlouvě byla ochráněna vaše investice.

Vypracování smluv o převodu nemovitostí (kupní smlouva, darovací smlouva, směnná smlouva ap.)

Nespoléhejte se na amatérské smlouvy, které najdete na internetu. Tyto dokumenty velmi často obsahují chyby či vycházejí z již neplatné právní úpravy a končí často v lepším případě odmítnutím této smlouvy katastrem nemovitostí, v horším případě ztrátou vašich finančních prostředků či převáděné nemovitosti.

V případě vašeho zájmu vám rádi vypracujeme jakékoli dokumenty týkající se nemovitostí tak, aby obsahovaly všechny potřebné náležitosti chránící vaše práva s tím, že garantujeme jejich bezchybnost a úspěšný zápis těchto smluv do katastru nemovitostí.

Úřední ověřování podpisů

Při realizaci převodu nemovitosti se rovněž vyhnete zdlouhavému procesu ověřování podpisů na úřadech. V rámci našich služeb vám zajistíme rovněž ověření podpisů v naší advokátní kanceláři.

Provedení vkladu vlastnického práva do katastru nemovitostí

Zajistíme zastoupení účastníků v řízení před katastrálními úřady včetně samotného provedení vkladu vlastnického či jiného práva do katastru nemovitostí. Nemusíte se tak o nic starat a my za vás zařídíme vše potřebné.

Advokátní úschova - spolehlivá ochrana prodávajícího i kupujícího

Nabízíme možnost složit kupní cenu do naší úschovy při převodech nemovitosti. Zajistíme tak jistotu řádné úhrady a vyloučení rizika spojeného s převodem na obou stranách. Účty advokátní úschovy jsou vedeny v souladu s předpisy České advokátní komory a prostředky na těchto účtech jsou evidovány v její elektronické knize úschov. Finanční prostředky na účtech jsou vedeny odděleně od majetku advokátní kanceláře, pojištěny v souladu se zák. 21/1992 Sb. a k jejich uvolnění dochází až po převodu nemovitosti. Prodávající i kupující tak mají jistotu, že o své peníze nepřijdou.

Víte, že garantujeme úspěšný převod nemovitosti? Na vaši ochranu jsme pojištěni do 50 mil. Kč

Nezávazně poptat

[Přeskočit navigaci]

Řekli o nás

 • Na advokátní kancelář jsme se obrátili při prodeji našeho domu. Advokát připravil všechny dokumenty, projednal s...

  Více

  Manželé
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem musel vyhledat poté, co na mě byla neoprávněně podána exekuce za neexistující dluh. Advokát dosáhl...

  Více

  Klient, severní Čechy
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem vyhledala poté, co se babička rozhodla darovat mi svojí chatu. Aniž bych se musela o cokoliv starat,...

  Více

  Klientka
  Domácnost

  další reference

Aktuality

Hledáme advokátního koncipienta nebo absolventa právnické fakulty

Hledáme advokátního koncipienta nebo absolventa právnické fakulty

18.08.2020

Pro naši plzeňskou kancelář hledáme další posilu našeho týmu - advokátního koncipienta nebo absolventa právnické fakulty.

více

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

14.10.2019

Naší advokátní kanceláři se i v letošním roce podařilo v prestižní soutěži Vodafone firma roku 2019 jako jediné advokátní kanceláři postoupit do finále Plzeňského kraje a dostat se tak do výběru 10 nejúspěšnějších firem účastnících se krajského kola.

více

Více aktualit

Online služby sipka

Kontaktujte nás

Plzeň

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Veleslavínova 363/33, 301 00 Plzeň

tel.: 378 774 199
fax: 378 774 198

více info

Praha

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5

tel.: 245 009 045
fax: 245 009 146

více info

Potřebujete poradit?

Napište nám dotaz a my se vám obratem ozveme.

© Všechna práva vyhrazena Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o. - advokátní kancelář

3D securegopayonline marketing