banner

Nemovitosti

Kontroly a revize smluv o převodu nemovitostí

Máte v ruce smlouvu od realitní kanceláře či protistrany, kterou potřebujete zkontrolovat? Pečlivě zkontrolujeme jakékoli dokumenty a upozorníme na případné nedostatky či opomenutí i na to, co by dle našeho názoru a zkušeností nemělo ve smlouvě chybět. Službu je možno poskytnout nejen osobně v našich kancelářích, ale též i online bez vaší fyzické přítomnosti prostřednictvím internetu.

Dle našich zkušeností se tato investice mnohonásobně vyplatí, neboť se bohužel často setkáváme s tím, že klient přichází až poté, co již smlouvu podepsal a zavázal se k plnění, které pro něj není výhodné či dokonce ohrožuje řádný převod nemovitosti či klienta nutí pod hrozbou sankcí k jednání, které ho poškodí (např. opomenutí vedoucí k nepřevedení části nemovitosti, chybějící odpovědnost za vady, špatné zajištění úhrady kupní ceny vedoucí k mnohaletým soudním sporům ap.).

Kontrola rezervačních smluv vypracovaných realitní kanceláří

Při koupi či prodeji nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře nabízíme rovněž kontrolu rezervační smlouvy, neboť jejím podpisem se zavazujete k plnění, které vás zpravidla nutí k podpisu smlouvy připravené realitní kanceláří a brání vám tak ošetřit převod nemovitosti tak, aby se vyloučila rizika spojená s touto nezanedbatelnou investicí. Zatímco realitní kancelář připravuje smlouvy s cílem realizovat realitní transakci, my v rámci provedené kontroly hledíme na vaše zájmy a na to, aby ve smlouvě byla ochráněna vaše investice.

Vypracování smluv o převodu nemovitostí (kupní smlouva, darovací smlouva, směnná smlouva ap.)

Nespoléhejte se na amatérské smlouvy, které najdete na internetu. Tyto dokumenty velmi často obsahují chyby či vycházejí z již neplatné právní úpravy a končí často v lepším případě odmítnutím této smlouvy katastrem nemovitostí, v horším případě ztrátou vašich finančních prostředků či převáděné nemovitosti.

V případě vašeho zájmu vám rádi vypracujeme jakékoli dokumenty týkající se nemovitostí tak, aby obsahovaly všechny potřebné náležitosti chránící vaše práva s tím, že garantujeme jejich bezchybnost a úspěšný zápis těchto smluv do katastru nemovitostí.

Úřední ověřování podpisů

Při realizaci převodu nemovitosti se rovněž vyhnete zdlouhavému procesu ověřování podpisů na úřadech. V rámci našich služeb vám zajistíme rovněž ověření podpisů v naší advokátní kanceláři.

Provedení vkladu vlastnického práva do katastru nemovitostí

Zajistíme zastoupení účastníků v řízení před katastrálními úřady včetně samotného provedení vkladu vlastnického či jiného práva do katastru nemovitostí. Nemusíte se tak o nic starat a my za vás zařídíme vše potřebné.

Advokátní úschova - spolehlivá ochrana prodávajícího i kupujícího

Nabízíme možnost složit kupní cenu do naší úschovy při převodech nemovitosti. Zajistíme tak jistotu řádné úhrady a vyloučení rizika spojeného s převodem na obou stranách. Účty advokátní úschovy jsou vedeny v souladu s předpisy České advokátní komory a prostředky na těchto účtech jsou evidovány v její elektronické knize úschov. Finanční prostředky na účtech jsou vedeny odděleně od majetku advokátní kanceláře, pojištěny v souladu se zák. 21/1992 Sb. a k jejich uvolnění dochází až po převodu nemovitosti. Prodávající i kupující tak mají jistotu, že o své peníze nepřijdou.

Víte, že garantujeme úspěšný převod nemovitosti? Na vaši ochranu jsme pojištěni do 50 mil. Kč

Nezávazně poptat

[Přeskočit navigaci]

Řekli o nás

 • Na advokátní kancelář jsme se obrátili při prodeji našeho domu. Advokát připravil všechny dokumenty, projednal s...

  Více

  Manželé
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem musel vyhledat poté, co na mě byla neoprávněně podána exekuce za neexistující dluh. Advokát dosáhl...

  Více

  Klient, severní Čechy
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem vyhledala poté, co se babička rozhodla darovat mi svojí chatu. Aniž bych se musela o cokoliv starat,...

  Více

  Klientka
  Domácnost

  další reference

Aktuality

Začíná milostivé léto – jak se rychle zbavit dluhů jen za 908,- Kč?

Začíná milostivé léto – jak se rychle zbavit dluhů jen za 908,- Kč?

01.11.2021

Jelikož se v posledních dnech na naši advokátní kancelář CINK a partneři obrací mnoho klientů s žádostí o pomoc a rady v souvislosti se zbavením se dluhů, v rámci tzv. milostivého léta, přinášíme stručný přehled informací jak danou akci využít.

více

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

14.10.2019

Naší advokátní kanceláři se i v letošním roce podařilo v prestižní soutěži Vodafone firma roku 2019 jako jediné advokátní kanceláři postoupit do finále Plzeňského kraje a dostat se tak do výběru 10 nejúspěšnějších firem účastnících se krajského kola.

více

Více aktualit

Online služby sipka

Kontaktujte nás

Plzeň

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Veleslavínova 363/33, 301 00 Plzeň

tel.: 378 774 199
fax: 378 774 198

více info

Praha

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5

tel.: 245 009 045
fax: 245 009 146

více info

Potřebujete poradit?

Napište nám dotaz a my se vám obratem ozveme.

© Všechna práva vyhrazena Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o. - advokátní kancelář

3D securegopayonline marketing