Insolvenční právo

Zpracování návrhu osobního bankrotu, oddlužení

Máte dluhy, které již není ve Vašich možnostech splácet? Máte exekuce? Zablokoval vám exekutor účet? Začali vám v rámci exekuce strhávat peníze ze mzdy či z platu? Bojíte se přebírat poštu se zeleným pruhem? Máme pro vás řešení!

Za dobu existence naší advokátní kanceláře jsme zpracovali již stovky insolvenčních návrhů. Náš insolvenční tým je plně připraven kvalitně zpracovat vám návrh na oddlužení tak, aby byl soudem akceptován, a to bez nutnosti vaší úhrady za tento sepis, neboť odměna je nově hrazena prostřednictvím insolvenčního správce v rámci samotného oddlužení.

Naše advokátní kancelář zajišťuje komplexní zpracování návrhu na oddlužení od úvodní konzultace až po podání kvalitně zpracovaného návrhu na soud. Návrh jsme u většiny případů schopni zpracovat do 48 hodin od dodání všech podkladů.

Co je nutné doložit

Advokátní kancelář CINK a partneři

Co je to oddlužení?

Oddlužení (nazývané též někdy osobní bankrot) je jedním ze způsobů, jak vyřešit vaši situaci v případě, že vám vaše dluhy tzv. „přerostly přes hlavu“. S účinností novely insolvenčního zákona od 1.6.2019 došlo k zásadní změně v oddlužení a to zejména tím, že již není podmínkou schválení oddlužení povinnost uhradit za dobu 5 let 30 % dluhů. Nově tedy nezáleží na tom, kolik uhradíte, a možnost oddlužit se tak může využít opravdu téměř každý!

Proč je výhodné podat návrh na oddlužení?

Oddlužení představuje variantu, jak se zcela zbavit všech dosud vzniklých dluhů, kdy při splnění podmínek dochází k odpuštění všech dluhů a vy získáte jedinečnou možnost začít znovu a s čistým štítem. Podáním návrhu na oddlužení navíc zastavíte veškeré úročení dluhů, narůstání smluvních pokut, probíhající soudní řízení a zejména exekuce.

bezplatné posouzení možnosti osobního bankrotu.

Oddlužení

Pro rychlé posouzení vhodnosti oddlužení jako řešení vašich dluhů jsme pro vás připravili online formulář, na základě kterého jsme schopni předběžně posoudit možnost řešení vašich dluhů prostřednictvím oddlužení již na základě v něm uvedených údajů.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Advokátní kancelář CINK a partneři

Kateřina Urbanová

Specialistka na problematiku oddlužení

Reference

S oddlužením jsme úspěšně pomohli stovkám klientů. Vyřešíme dluhy i vám.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Google

4.7/5

4.7/5

Advokátní kancelář CINK a partneři

Facebook

4.7/5

4.7/5

Advokátní kancelář CINK a partneři

Seznam.cz

4.7/5

4.8/5

Advokátní kancelář CINK a partneři
5/5

Insolvenční právo, Právní služby

Mohu vřele doporučit pana Mgr. Polomise, který mému známému pomáhá s exekucí. Známý je s jeho prací spokojený a mně se taktéž jeho přístup líbil.
Advokátní kancelář CINK a partneři
5/5

Insolvenční právo, Právní služby

Advokátní kancelář Cink a partneři mohu vřele doporučit. Oceňuji zejména jejich profesionalitu, ochotu a vytrvalost při vymáhání téměř nedobytné pohledávky.

Naši zkušení advokáti se nezaleknou žádné právní výzvy.