Aktuality - Novinky

Videokonzultace a právní služby online – pomáháme i na dálku

Jelikož jsme si vědomi toho, že v řadě případů nemá klient čas či možnost navštívit naši advokátní kancelář osobně, rozhodli jsme se posílit možnost poskytování právních služeb na dálku prostřednictvím videoporad a telefonických porad.

Naše pracoviště je vybaveno technikou potřebnou k realizaci videoporad a v současné době je intenzivně využíváno řadou našich klientů, kteří tak nejen šetří svůj čas, ale rovněž se tak chrání před kontaktem s ostatními osobami. Tímto způsobem tak mohu řešit své právní problémy i osoby, které jsou v současné době v zahraničí nebo v karanténě.

V současné době umožňujeme videoporady prostřednictvím videokonferenčního rozhraní Whereby a Google Meet, případně rovněž prostřednictvím programů Skype nebo Google DUO. Pro realizaci videoporady Vám stačí jen www prohlížeč a běžná web kamera s mikrofonem, případně i mobilní telefon.

V případě zájmu o realizaci videoporady či jiných služeb na dálku nás kontaktujte na níže uvedených tel. číslech za účelem dojednání času videoporady s advokátem. V případě absence vybavení pro realizaci videoporady je samozřejmě poradu možno poskytnout i prostřednictvím běžného telefonního hovoru.

Videoporady - advokátní služby online

Naši zkušení advokáti se nezaleknou žádné právní výzvy.

Zanechte nám kontakt

Nechte jen číslo nebo e-mail
a my se vám ozveme do 48 hodin zpět.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Domluvte si konzultaci

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.