banner

úvodní Rodinné právo


Rodinné právo

Kompletní právní služby v oblasti rodinného práva

Řešíte komplikovanou životní situaci? Nabízíme kompletní služby z oblasti rodinného práva a jsme tu od toho, abychom vám pomohli rázně a důsledně ochránit vaše práva a dosáhnout požadovaného výsledku. Obrátit se na nás můžete ve veškerých oblastech rodinného práva, zejména ohledně:

 • Sporného i nesporného rozvodu
 • Vypořádání majetku
 • Rozdělení společného jmění manželů
 • Stanovení výživného na nezletilé i zletilé děti
 • Snížení či zvýšení výživného
 • Stanovení výživného mezi ostatními členy rodiny (sourozenci, rodiče, prarodiče apod.)
 • Svěření dětí do péče včetně úpravy styku
 • Vymáhání dlužného výživného

 Vyřídíme za vás vše potřebné od přípravy žádosti o rozvod a svěření dětí do péče až po zastupování před soudem ohledně rozvodu i vypořádání majetku.

Víte, že v oblasti rodinného práva umíme pomoci i v náročných a komplikovaných případech?

Nezávazně poptat

Rozvod manželství

Umíme jak připravit kompletní dokumenty pro nesporný rozvod na základě dohody manželů, tak zastoupit v komplikovaných rozvodových řízeních, kde dohoda není možná. Jsme připraveni velmi důsledně prosazovat vaše práva a minimalizovat potřebu vašeho kontaktu se soudem či druhým z manželů tak, aby vás tato nepříjemná záležitost co nejméně zatěžovala a bylo rychle a efektivně dosaženo rozvodu manželství.

Vypořádání společného jmění manželů

 Jsme připraveni jak sepsat dohodu o vypořádání společného jmění manželů, tak zastoupit klienta v řízení o vypořádání majetku v rámci soudního sporu. Vždy hledáme rychlý a efektivní způsob, jak dosáhnout klientem požadovaného výsledku, známe řadu postupů, které mohou klientovi pomoci ochránit jeho práva či zabránit odklonění majetku druhým z manželů. Umíme řešit i komplikovaná vypořádání majetku, jejichž obsahem jsou nemovitosti, kapitálové společnosti, cenné papíry  či majetek vložený do podnikání. Za tímto účelem spolupracujeme s kvalifikovanými znalci či znaleckými ústavy tak, aby byla zjištěna skutečná hodnota majetku a vyplaceno odpovídající vypořádání.

Svěření dětí do péče a úprava styku

Již řadu let se zabýváme problematikou svěření dětí do péče jednoho z rodičů i péče střídavé. Máme nejen rozsáhlé zkušenosti z vlastní praxe, ale též průběžně sledujeme judikaturu ústavního soudu a další soudní rozhodnutí, jejichž prostřednictvím umíme efektivně prosazovat zájmy našeho klienta. Spolupracujeme rovněž se soudními znalci a dalšími subjekty tak, aby bylo možno bez zbytečných průtahů zasáhnout v případech, kdy dochází k poškozování práv dítěte či našeho klienta.

Řízení o stanovení či změnách výše výživného

Máme rozsáhlou praxi se zastupováním klientů v řízeních o stanovení výživného či jeho změnách. Naše zkušenosti nám rovněž umožňují vypořádat se s obvyklými výmluvami neplatičů výživného (rodič bez práce či podnikatel se záporným daňovým přiznáním) tak, aby bylo zajištěno odpovídající výživné pro vás a vaše děti. Rádi vám poradíme jak ve vaší záležitosti postupovat, sdělíme předpokládanou výši výživného, či vás v tomto řízení zastoupíme.

Víte, že existuje řada osvědčených způsobů, jak se domoci odpovídající výše výživného?

Nezávazně poptat

Dědické právo

V rámci rodinných záležitostí řešíme také otázku dědického práva a nabízíme komplexní služby z této oblasti. Potřebujete zastoupit v dědickém řízení nebo poradit s vypracováním závěti či vyděděním? Prohlédněte si naši nabídku v sekci Občanského práva.  

 

[Přeskočit navigaci]

Řekli o nás

 • Chci poděkovat za rychlou a účinnou pomoc při úpravě styku. Advokátní kancelář mi velmi pomohla při jednání s matkou...

  Více

  Klient
  Úprava výchovy dítěte

  další reference
 • Na advokátní kancelář jsem se obrátila na doporučení známé s rozvodem. Se službami jsem byla spokojená, vše bylo...

  Více

  Klientka
  Domácnost

  další reference
 • Na advokátní kancelář jsem se obrátila poté, co otec přestal hradit výživné. V součinnosti advokáta s exekutorem se...

  Více

  Klientka
  Exekuční řízení

  další reference

Aktuality

Začíná milostivé léto – jak se rychle zbavit dluhů jen za 908,- Kč?

Začíná milostivé léto – jak se rychle zbavit dluhů jen za 908,- Kč?

01.11.2021

Jelikož se v posledních dnech na naši advokátní kancelář CINK a partneři obrací mnoho klientů s žádostí o pomoc a rady v souvislosti se zbavením se dluhů, v rámci tzv. milostivého léta, přinášíme stručný přehled informací jak danou akci využít.

více

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

14.10.2019

Naší advokátní kanceláři se i v letošním roce podařilo v prestižní soutěži Vodafone firma roku 2019 jako jediné advokátní kanceláři postoupit do finále Plzeňského kraje a dostat se tak do výběru 10 nejúspěšnějších firem účastnících se krajského kola.

více

Více aktualit

Online služby sipka

Kontaktujte nás

Plzeň

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Veleslavínova 363/33, 301 00 Plzeň

tel.: 378 774 199
fax: 378 774 198

více info

Praha

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5

tel.: 245 009 045
fax: 245 009 146

více info

Potřebujete poradit?

Napište nám dotaz a my se vám obratem ozveme.

© Všechna práva vyhrazena Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o. - advokátní kancelář

3D securegopayonline marketing