banner

úvodní Rodinné právo


Rodinné právo

Kompletní právní služby v oblasti rodinného práva

Řešíte komplikovanou životní situaci? Nabízíme kompletní služby z oblasti rodinného práva a jsme tu od toho, abychom vám pomohli rázně a důsledně ochránit vaše práva a dosáhnout požadovaného výsledku. Obrátit se na nás můžete ve veškerých oblastech rodinného práva, zejména ohledně:

 • Sporného i nesporného rozvodu
 • Vypořádání majetku
 • Rozdělení společného jmění manželů
 • Stanovení výživného na nezletilé i zletilé děti
 • Snížení či zvýšení výživného
 • Stanovení výživného mezi ostatními členy rodiny (sourozenci, rodiče, prarodiče apod.)
 • Svěření dětí do péče včetně úpravy styku
 • Vymáhání dlužného výživného

 Vyřídíme za vás vše potřebné od přípravy žádosti o rozvod a svěření dětí do péče až po zastupování před soudem ohledně rozvodu i vypořádání majetku.

Víte, že v oblasti rodinného práva umíme pomoci i v náročných a komplikovaných případech?

Nezávazně poptat

Rozvod manželství

Umíme jak připravit kompletní dokumenty pro nesporný rozvod na základě dohody manželů, tak zastoupit v komplikovaných rozvodových řízeních, kde dohoda není možná. Jsme připraveni velmi důsledně prosazovat vaše práva a minimalizovat potřebu vašeho kontaktu se soudem či druhým z manželů tak, aby vás tato nepříjemná záležitost co nejméně zatěžovala a bylo rychle a efektivně dosaženo rozvodu manželství.

Vypořádání společného jmění manželů

 Jsme připraveni jak sepsat dohodu o vypořádání společného jmění manželů, tak zastoupit klienta v řízení o vypořádání majetku v rámci soudního sporu. Vždy hledáme rychlý a efektivní způsob, jak dosáhnout klientem požadovaného výsledku, známe řadu postupů, které mohou klientovi pomoci ochránit jeho práva či zabránit odklonění majetku druhým z manželů. Umíme řešit i komplikovaná vypořádání majetku, jejichž obsahem jsou nemovitosti, kapitálové společnosti, cenné papíry  či majetek vložený do podnikání. Za tímto účelem spolupracujeme s kvalifikovanými znalci či znaleckými ústavy tak, aby byla zjištěna skutečná hodnota majetku a vyplaceno odpovídající vypořádání.

Svěření dětí do péče a úprava styku

Již řadu let se zabýváme problematikou svěření dětí do péče jednoho z rodičů i péče střídavé. Máme nejen rozsáhlé zkušenosti z vlastní praxe, ale též průběžně sledujeme judikaturu ústavního soudu a další soudní rozhodnutí, jejichž prostřednictvím umíme efektivně prosazovat zájmy našeho klienta. Spolupracujeme rovněž se soudními znalci a dalšími subjekty tak, aby bylo možno bez zbytečných průtahů zasáhnout v případech, kdy dochází k poškozování práv dítěte či našeho klienta.

Řízení o stanovení či změnách výše výživného

Máme rozsáhlou praxi se zastupováním klientů v řízeních o stanovení výživného či jeho změnách. Naše zkušenosti nám rovněž umožňují vypořádat se s obvyklými výmluvami neplatičů výživného (rodič bez práce či podnikatel se záporným daňovým přiznáním) tak, aby bylo zajištěno odpovídající výživné pro vás a vaše děti. Rádi vám poradíme jak ve vaší záležitosti postupovat, sdělíme předpokládanou výši výživného, či vás v tomto řízení zastoupíme.

Víte, že existuje řada osvědčených způsobů, jak se domoci odpovídající výše výživného?

Nezávazně poptat

Dědické právo

V rámci rodinných záležitostí řešíme také otázku dědického práva a nabízíme komplexní služby z této oblasti. Potřebujete zastoupit v dědickém řízení nebo poradit s vypracováním závěti či vyděděním? Prohlédněte si naši nabídku v sekci Občanského práva.  

 

[Přeskočit navigaci]

Řekli o nás

 • Chci poděkovat za rychlou a účinnou pomoc při úpravě styku. Advokátní kancelář mi velmi pomohla při jednání s matkou...

  Více

  Klient
  Úprava výchovy dítěte

  další reference
 • Na advokátní kancelář jsem se obrátila na doporučení známé s rozvodem. Se službami jsem byla spokojená, vše bylo...

  Více

  Klientka
  Domácnost

  další reference
 • Na advokátní kancelář jsem se obrátila poté, co otec přestal hradit výživné. V součinnosti advokáta s exekutorem se...

  Více

  Klientka
  Exekuční řízení

  další reference

Aktuality

Hledáme advokátního koncipienta nebo absolventa právnické fakulty

Hledáme advokátního koncipienta nebo absolventa právnické fakulty

18.08.2020

Pro naši plzeňskou kancelář hledáme další posilu našeho týmu - advokátního koncipienta nebo absolventa právnické fakulty.

více

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

14.10.2019

Naší advokátní kanceláři se i v letošním roce podařilo v prestižní soutěži Vodafone firma roku 2019 jako jediné advokátní kanceláři postoupit do finále Plzeňského kraje a dostat se tak do výběru 10 nejúspěšnějších firem účastnících se krajského kola.

více

Více aktualit

Online služby sipka

Kontaktujte nás

Plzeň

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Veleslavínova 363/33, 301 00 Plzeň

tel.: 378 774 199
fax: 378 774 198

více info

Praha

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5

tel.: 245 009 045
fax: 245 009 146

více info

Potřebujete poradit?

Napište nám dotaz a my se vám obratem ozveme.

© Všechna práva vyhrazena Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o. - advokátní kancelář

3D securegopayonline marketing