banner

úvodní O nás


O nás

Jsme úspěšnou, dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláří poskytující právní služby nejen ve svých kancelářích v Plzni a v Praze, ale rovněž i klientům v rámci celé České republiky.

Máme rozsáhlé zkušenosti se zastupováním v soudních sporech a správních řízeních i s poskytováním ostatních právních služeb, jakými jsou například smluvní agenda a právní poradenství. Úzce spolupracujeme s dalšími profesemi, jako jsou daňoví poradci, auditoři, soudní znalci a exekutoři. Díky tomu jsme schopni nabídnout ucelené řešení vašeho problému tak, aby splnilo vaše očekávání. Na rozdíl od jiných advokátních kanceláří disponujeme také znalostmi z finančních a daňových oblastí.

  

JUDr. Ing. Pavel Cink, LL. M., MBAMgr. Ing. Pavel Cink - Advokátní kancelář CINK a partneři rámeček

Kromě právního vzdělání disponuje rovněž ekonomickým vzděláním se zaměřením na obchodní právo, finanční a daňovou problematiku a trestní právo. Má mnohaleté zkušenosti s poskytováním služeb a řízením projektů pro velké podnikatelské subjekty, které získal v rámci svého působení v advokátní kanceláři zaměřené na firemní klientelu a rovněž jako manažer projektů u obchodníka s cennými papíry.

Jazyky: čeština, angličtina

 

  Mgr. Michaela Bednáriková, MBAMgr. Michaela Bednáriková - Advokátní kancelář CINK a partneři

Po dokončení právnické fakulty a zahraničních studií ve Španělsku (Universidad Jaime) a následném krátkém působení v advokátní kanceláři v Chomutově se advokátka již řadu let v rámci naší advokátní kanceláře věnuje zejména problematice rodinného práva, pracovního práva a rovněž obchodního práva.

Jazyky: čeština, španělština

 

 Mgr. Václav PolomisMgr. Václav Polomis - Advokátní kancelář CINK a partneři

Po několikaletém působení v renomované kanceláři specializující se na vymáhání pohledávek a insolvenční právo je zaměstnán v naší advokátní kanceláři na pozici právníka. Kromě insolvenčního práva a obchodního práva se zaměřením na pohledávky se věnuje rovněž agendě občanského práva, rodinného práva a dále pak trestnímu právu.

Jazyky: čeština, angličtina

 

Mgr. Martina VáňováMartina Váňová - Advokátní kancelář CINK a partneři

Po dokončení studia na právnické fakultě působí v naší advokátní kanceláři na pozici právníka. Disponuje zkušenostmi získanými v rámci zahraničního studia na University of Latvia (Riga) se zaměřením na právo EU a dále praxí získanou v rámci komunikace se zákazníky u nadnárodní společnosti s celosvětovou působností. V současné době se věnuje převážně problematice práva EU, rodinnému právu a občanskému právu.

Jazyky: čeština, angličtina, němčina

 

 

Aneta Korandová www Mgr. Aneta Korandová

Po úspěšném absolvování právnické fakulty ZČU v Plzni i získání předchozí praxe u okresního soudu a dále v renomovaných advokátních kancelářích v Plzni a Klatovech je zaměstnána v naší advokátní kanceláři na pozici právníka. Věnuje se převážně agendě občanského práva, rodinného práva, správního práva včetně problematiky dopravních přestupků a dále pak trestnímu právu.

Jazyky: čeština, angličtina, španělština

 

 

 Mgr. Bc. Natálie HolopírkováNatálie Holopírková profilové foto

Po úspěšném absolvování právnické fakulty působí v naší advokátní kanceláři na pozici právníka. Disponuje zkušenostmi získanými v předchozího působení v renomované advokátní kanceláři v Praze se zaměřením na vymáhání pohledávek. V současné době se věnuje převážně rodinnému právu a insolvenčnímu právu.

Jazyky: čeština, angličtina, němčina

 

 

AK CINK - Mgr. Jan Laštovka Mgr. Jan Laštovka

Úspěšný absolvent právnické fakulty po předchozím působení u významné advokátní kanceláře ze severu Čech pracuje v naší advokátní kanceláři na pozici právníka. Věnuje se převážně agendě pracovního práva, rodinnému právu a dále pak trestnímu a správnímu právu.

Jazyky: čeština, angličtina, němčina

 

 

 Mgr. Michael Švarc, DiS.AK CINK - Mgr. Michael Švarc

Absolvent právnické fakulty ZČU v Plzni po praxi na státním zastupitelství i několikaletém působení u významné společnosti působící v oblasti bankovnictví, investic a pojišťovnictví a informačních technologií působí v naší advokátní kanceláři na pozici právníka. Věnuje se převážně agendě občanského práva, právu informačních technologií a právu duševního vlastnictví a dále pak trestnímu právu.

Jazyky: čeština, angličtina, němčina, španělština

 

 

 Daniela Řežábková, DiS.Daniela Rezabkova - AK CINK a partneri

Po dokončení studia v oboru ekonomického a finančního poradenství působí v naší advokátní kanceláři na úseku back office, správy pohledávek a insolvenčního práva. Specializuje se na problematiku insolvenčního řízení včetně problematiky týkající se oddlužení.

Jazyky: čeština, angličtina, němčina

 

 

 Lucie Petříková AK cink wwwLucie Petříková

V rámci studia na právnické fakultě působí v naší advokátní kanceláři na pozici právního asistenta. V současné době se věnuje převážně agendě pohledávek a insolvenčnímu právu.

Jazyky: čeština, angličtina

 

 

Garantujeme kvalitu námi odvedené práce! Krom toho jsme pojištěni až do 50.000.000,- Kč

Nezávazně poptat

 

[Přeskočit navigaci]

Řekli o nás

 • Na advokátní kancelář jsme se obrátili při prodeji našeho domu. Advokát připravil všechny dokumenty, projednal s...

  Více

  Manželé
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem musel vyhledat poté, co na mě byla neoprávněně podána exekuce za neexistující dluh. Advokát dosáhl...

  Více

  Klient, severní Čechy
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem vyhledala poté, co se babička rozhodla darovat mi svojí chatu. Aniž bych se musela o cokoliv starat,...

  Více

  Klientka
  Domácnost

  další reference

Aktuality

Začíná milostivé léto – jak se rychle zbavit dluhů jen za 908,- Kč?

Začíná milostivé léto – jak se rychle zbavit dluhů jen za 908,- Kč?

01.11.2021

Jelikož se v posledních dnech na naši advokátní kancelář CINK a partneři obrací mnoho klientů s žádostí o pomoc a rady v souvislosti se zbavením se dluhů, v rámci tzv. milostivého léta, přinášíme stručný přehled informací jak danou akci využít.

více

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

14.10.2019

Naší advokátní kanceláři se i v letošním roce podařilo v prestižní soutěži Vodafone firma roku 2019 jako jediné advokátní kanceláři postoupit do finále Plzeňského kraje a dostat se tak do výběru 10 nejúspěšnějších firem účastnících se krajského kola.

více

Více aktualit

Online služby sipka

Kontaktujte nás

Plzeň

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Veleslavínova 363/33, 301 00 Plzeň

tel.: 378 774 199
fax: 378 774 198

více info

Praha

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5

tel.: 245 009 045
fax: 245 009 146

více info

Potřebujete poradit?

Napište nám dotaz a my se vám obratem ozveme.

© Všechna práva vyhrazena Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o. - advokátní kancelář

3D securegopayonline marketing