banner

úvodní O nás


O nás

Jsme úspěšnou, dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláří poskytující právní služby nejen ve svých kancelářích v Plzni a v Praze, ale rovněž i klientům v rámci celé České republiky.

Máme rozsáhlé zkušenosti se zastupováním v soudních sporech a správních řízeních i s poskytováním ostatních právních služeb, jakými jsou například smluvní agenda a právní poradenství. Úzce spolupracujeme s dalšími profesemi, jako jsou daňoví poradci, auditoři, soudní znalci a exekutoři. Díky tomu jsme schopni nabídnout ucelené řešení vašeho problému tak, aby splnilo vaše očekávání. Na rozdíl od jiných advokátních kanceláří disponujeme také znalostmi z finančních a daňových oblastí.

  

JUDr. Ing. Pavel Cink, LL. M., MBAMgr. Ing. Pavel Cink - Advokátní kancelář CINK a partneři rámeček

Kromě právního vzdělání disponuje rovněž ekonomickým vzděláním se zaměřením na obchodní právo, finanční a daňovou problematiku a trestní právo. Má mnohaleté zkušenosti s poskytováním služeb a řízením projektů pro velké podnikatelské subjekty, které získal v rámci svého působení v advokátní kanceláři zaměřené na firemní klientelu a rovněž jako manažer projektů u obchodníka s cennými papíry.

Jazyky: čeština, angličtina

 

  Mgr. Michaela BednárikováMgr. Michaela Bednáriková - Advokátní kancelář CINK a partneři

Po dokončení právnické fakulty a zahraničních studií ve Španělsku (Universidad Jaime) a následném krátkém působení v advokátní kanceláři v Chomutově se advokátka již řadu let v rámci naší advokátní kanceláře věnuje zejména problematice rodinného práva, pracovního práva a rovněž obchodního práva.

Jazyky: čeština, španělština

 

 Mgr. Bc. Jakub LangerMgr. Bc. Jakub Langer - Advokátní kancelář CINK a partneři

Po předchozím působení v renomované advokátní kanceláři působící v Jihočeském kraji a úspěšném dokončení studií na právnické fakultě ZČU v Plzni je zaměstnán od léta 2017 v naší advokátní kanceláři na pozici právníka. Věnuje se převážně agendě občanského práva, rodinného práva, správního práva včetně problematiky dopravních přestupků a dále pak trestnímu právu.

Jazyky: čeština, angličtina

 

 Mgr. Martina VáňováMartina Váňová - Advokátní kancelář CINK a partneři

Po dokončení studia na právnické fakultě působí v naší advokátní kanceláři na pozici právníka. Disponuje zkušenostmi získanými v rámci zahraničního studia na University of Latvia (Riga) se zaměřením na právo EU a dále praxí získanou v rámci komunikace se zákazníky u nadnárodní společnosti s celosvětovou působností. V současné době se věnuje převážně problematice práva EU, rodinnému právu a občanskému právu.

Jazyky: čeština, angličtina, němčina

 

 Mgr. Václav PolomisMgr. Václav Polomis - Advokátní kancelář CINK a partneři

Po několikaletém působení v renomované kanceláři specializující se na vymáhání pohledávek a insolvenční právo je zaměstnán v naší advokátní kanceláři na pozici právníka. Kromě insolvenčního práva a obchodního práva se zaměřením na pohledávky se věnuje rovněž agendě občanského práva, rodinného práva a dále pak trestnímu právu.

Jazyky: čeština, angličtina

 

 Bc. Natálie HolopírkováNatálie Holopírková profilové foto

V rámci studia na právnické fakultě působí v naší advokátní kanceláři na pozici právního asistenta. Disponuje zkušenostmi získanými v předchozího působení v renomované advokátní kanceláři v Praze se zaměřením na vymáhání pohledávek. V současné době se věnuje převážně rodinnému právu a insolvenčnímu právu.

Jazyky: čeština, angličtina, němčina

 

 

Ing. Jitka PrůšováIng. Jitka Průšová - Advokátní kancelář CINK a partneři

Již řadu let působí v naší advokátní kanceláři na úseku správy pohledávek a insolvenčního práva. Specializuje se na problematiku insolvenčního řízení včetně problematiky týkající se oddlužení.

Jazyky: čeština, angličtina

 

 

 Nikola PolívkováNikol Polívková profilové foto

V rámci svého studia na právnické fakultě působí v naší advokátní kanceláři na pozici právního asistenta. Disponuje zkušenostmi získanými v oddělení HR u nadnárodní společnosti působící v oblasti informačních technologií a dále jazykovými znalostmi získanými v rámci zahraniční praxe v oblasti práce s lidmi a komunikace. V současné době se věnuje převážně problematice práva EU, rodinnému právu a občanskému právu.

Jazyky: čeština, angličtina, němčina

 

Garantujeme kvalitu námi odvedené práce! Krom toho jsme pojištěni až do 50.000.000,- Kč

Nezávazně poptat

 

[Přeskočit navigaci]

Řekli o nás

 • Na advokátní kancelář jsme se obrátili při prodeji našeho domu. Advokát připravil všechny dokumenty, projednal s...

  Více

  Manželé
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem musel vyhledat poté, co na mě byla neoprávněně podána exekuce za neexistující dluh. Advokát dosáhl...

  Více

  Klient, severní Čechy
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem vyhledala poté, co se babička rozhodla darovat mi svojí chatu. Aniž bych se musela o cokoliv starat,...

  Více

  Klientka
  Domácnost

  další reference

Aktuality

Hledáme advokátního koncipienta nebo absolventa právnické fakulty

Hledáme advokátního koncipienta nebo absolventa právnické fakulty

18.08.2020

Pro naši plzeňskou kancelář hledáme další posilu našeho týmu - advokátního koncipienta nebo absolventa právnické fakulty.

více

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

14.10.2019

Naší advokátní kanceláři se i v letošním roce podařilo v prestižní soutěži Vodafone firma roku 2019 jako jediné advokátní kanceláři postoupit do finále Plzeňského kraje a dostat se tak do výběru 10 nejúspěšnějších firem účastnících se krajského kola.

více

Více aktualit

Online služby sipka

Kontaktujte nás

Plzeň

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Veleslavínova 363/33, 301 00 Plzeň

tel.: 378 774 199
fax: 378 774 198

více info

Praha

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5

tel.: 245 009 045
fax: 245 009 146

více info

Potřebujete poradit?

Napište nám dotaz a my se vám obratem ozveme.

© Všechna práva vyhrazena Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o. - advokátní kancelář

3D securegopayonline marketing