O nás

Jsme úspěšnou a dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláří poskytující právní služby nejen ve svých kancelářích v Plzni a v Praze, ale rovněž i klientům v rámci celé České republiky. Máme rozsáhlé zkušenosti se zastupováním v soudních sporech a správních řízeních. A nejen v tom. Specializujeme se i na další poskytování právních služeb, ať už jde o smluvní agendu či právní poradenství. Na rozdíl od jiných advokátních kanceláří disponujeme znalostmi z finančních a daňových oblastí. Poskytujeme komplexní profesionální služby a úzce spolupracujeme s dalšími profesemi, jako jsou daňoví poradci, auditoři, soudní znalci a exekutoři. Díky tomu jsme schopni nabídnout ucelené řešení vašeho problému tak, aby splnilo vaše očekávání.
Advokátní kancelář CINK a partneři

Cink a partneři

Proč vybrat zrovna nás?

Na právní tématiku jsme profesionálové. Nezalekneme se žádného problému a vše vyřešíme k vaší spokojenosti. Procesy neprodlužujeme, míříme rovnou k cíli. Mluví za nás naše výsledky. Přesvědčte se sami.

0 +
Klientů
0 +
Případů
0 %
Spokojených klientů
0
Zkušených profesionálů

Náš tým

JUDr. Ing. Pavel Cink, LL. M., MBA

Disponuji právním a ekonomickým vzděláním se zaměřením na obchodní a trestní právo, finanční a daňovou problematiku. Zároveň mám mnohaleté zkušenosti s poskytováním advokátních služeb, řízením projektů pro velké podnikatelské subjekty či jako manažer projektů u obchodníka s cennými papíry.

Mgr. Michaela Bednáriková, MBA

Po dokončení právnické fakulty a zahraničních studií ve Španělsku na univerzitě Universidad Jaime působím v advokátní kanceláři jako advokátka a výkonná ředitelka. Věnuji se zejména problematice rodinného práva, pracovního práva a rovněž obchodního práva a práva nemovitostí.

JUDr. Václav Polomis

V naší advokátní kanceláři působím jako trvale spolupracující advokát, kde navazuji na svoji předchozí koncipientskou praxi a spolupráci s nadnárodními korporacemi. Specializuji se na vymáhání pohledávek, insolvenční a trestní právo, v čemž mám velmi bohaté zkušenosti.

Mgr. Martina Váňová

V naší advokátní kanceláři působím jako právník se specializací na problematiku práva EU, rodinného a občanského práva. Cenné znalosti jsem získala i díky studiu na University of Latvia či poskytováním právních služeb nadnárodním korporacím.

Mgr. Jan Laštovka

Po úspěšném zakončení studia na právnické fakultě a působení u významné advokátní kanceláře pracuji v AK CINK na pozici právníka. Mojí specializací je pracovní, rodinné, trestní a správní právo. Mám bohaté zkušenosti, které se promítají do úspěšných řešení problémů a požadavků našich klientů.

Mgr. Bc. Natálie Holopírková

V naší advokátní kanceláři působím na pozici právníka. Kromě vzdělání z právnické fakulty disponuji také zkušenostmi získanými z předchozího působení v renomované advokátní kanceláři v Praze se zaměřením na vymáhání pohledávek. Aktuálně je mojí specializací především rodinné a insolvenční právo.

Bc. Iveta Kasalová

Po vystudování ekonomické fakulty a několikaleté praxi v renomované realitní kanceláři mám v advokátní kanceláři na starosti front office, správu pohledávek a komunikaci s klienty.

Mgr. Michael Švarc, DiS.

Po absolvování právnické fakulty, praxi na státním zastupitelství a u významné společnosti působící v oblasti bankovnictví, investic, pojišťovnictví a informačních technologií pracuji zde na pozici právníka. Orientuji se na občanské a trestní právo, právo informačních technologií a právo duševního vlastnictví.

Kateřina Tymlová

Na pozici právního praktikanta se věnuji problematice insolvencí, pracovnímu právu a řešení pohledávek. Mám mnohaletou zkušenost s problematikou právní pomoci klientům a s řešením jejich potřeb.

Kateřina Urbanová

V naší advokátní kanceláři se věnuji rodinnému právu, insolvenčnímu právu a pohledávkám. V minulosti jsem rovněž působila ve dvou renomovaných plzeňských advokátních kancelářích zaměřených na problematiku insolvencí, pohledávek a trestního práva.

Naši zkušení advokáti se nezaleknou žádné právní výzvy.

Začněte svoji kariéru u nás.