O nás

Kariéra

Jsi absolventem právnické fakulty nebo studentem třetího až pátého ročníku práv se zájmem o kariéru advokáta? Nabízíme pracovní pozice ideální pro studenty s možností práce při studiu i pro absolventy se zájmem o kariéru advokátního koncipienta. U nás koncipienti nestojí u kopírky, ale píší podání, chodí několikrát týdně k soudu, jednají samostatně s klienty a připravují se jak k advokátním zkouškám, tak zejména na samostatné působení jako advokáti. Máme prakticky 100% úspěšnost našich koncipientů u advokátních zkoušek i v následné praxi. Více informací o naší advokátní kanceláři a jejím kolektivu nalezneš rovněž na našem Facebooku 🙂 

Požadujeme:

Nabízíme:

Máš příležitost hodně se naučit od zkušených advokátů  a být součástí jedné z nejúspěšnějších advokátních kanceláří v Plzeňském kraji, která v roce 2019 (stejně jako v letech 2017 a 2018) jako jediná advokátní kancelář v Plzeňském kraji obstála v konkurenci několika tisíc firem a postoupila do krajského finále v rámci prestižního hodnocení Vodafone firma roku. Máme skvělý kolektiv a budeme rádi, když se staneš jeho součástí.

Pošli nám kontaktní spojení spolu s údaji o sobě (životopis, motivační dopis, fotografii či informace o předchozí praxi či zkušenostech) na jobs@cink.eu. Rádi tě pozveme k osobnímu pohovoru.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Cink a partneři

Proč vybrat zrovna nás?

Na právní tématiku jsme profesionálové. Nezalekneme se žádného problému a vše vyřešíme k vaší spokojenosti. Procesy neprodlužujeme, míříme rovnou k cíli. Mluví za nás naše výsledky. Přesvědčte se sami.

0 +
Klientů
0 +
Případů
0 %
Spokojených klientů
0
Zkušených profesionálů

Začněte svoji kariéru u nás.