banner

úvodní Občanské právo


Občanské právo

Kompletní právní služby v oblasti občanského práva

Naše advokátní kancelář se dlouhodobě věnuje oblasti občanského práva, ať již jde o staré případy řešené dle původní právní úpravy, nebo aktuální spory upravené novým občanským zákoníkem. Rádi vám pomůžeme s vaším problémem v této oblasti, ať již konzultací, vypracováním potřebných dokumentů nebo převzetím právního zastoupení.

Víte, že garantujeme úspěšný převod nemovitosti? Na vaši ochranu jsme pojištěni do 50 mil. Kč

Nezávazně poptat

Nemovitosti

Specializujeme se mj. na komplexní právní služby v oblasti nemovitostí včetně všech záležitostí souvisejících s jejich převodem (kupní smlouva, darovací smlouva, advokátní úschova finančních prostředků, vklad do katastru nemovitostí i věcná břemena). Jsme schopni zajistit na klíč kompletní převod či jiný úkon ohledně vaší nemovitosti za ceny zpravidla výrazně nižší, než je cena stanovená na základě advokátního tarifu. Více o právních službách ohledně nemovitostí.

Dědické právo

Našich pět Plus

 • Profesionalita
 • Preciznost
 • Přínos pro zákazníka
 • Příznivá cena
 • Perfektní výsledek

Potřebujete poradit či pomoci v oblasti dědického práva? Nabízíme poradenství z této oblasti (sepis závěti, vydědění, přechod dluhů na dědice ap.) i zastoupení v dědickém řízení či v soudních sporech v souvislosti s dědictvím (neopomenutelný dědic, neplatnost závěti, spory o započtení majetku darovaného za života ap.). V případě vašeho zájmu zajistíme též služby notáře pro sepis závěti formou notářského zápisu.

Nájemní a bytové právo

Sepis a kontrola nájemních či pachtovních smluv

Potřebuje pomoci se sepsáním nájemní či pachtovní smlouvy tak, aby měla všechny potřebné náležitosti? Nechcete podepisovat nevýhodnou smlouvu? Potřebujete posoudit stávající smlouvu či se domáhat svých práv z této smlouvy? Poradíme vám!

Zastoupení v soudních sporech

Řešíte spor mezi pronajímatelem a nájemníkem? Zastupujeme rovněž v nájemních či pachtovních sporech, ať už jde o vymožení dlužného nájemného, neplatnost výpovědi či žalobu na vyklizení. Zaměřujeme se rovněž na problematiku bytového práva a problematiku nájmu (či pachtu) zemědělských pozemků.

Náhrada škody

Problematice náhrady škody se dlouhodobě věnujeme a máme s touto oblastí rozsáhlé zkušenosti včetně náhrady škod dle právní úpravy v novém občanském zákoníku. Dlouhodobě sledujeme rovněž judikaturu v této oblasti a umíme ji využít k dosažení adekvátního odškodnění pro našeho klienta. Rádi vás též zastoupíme při vymáhání vzniklé škody včetně stanovení adekvátního ohodnocení její výše příslušným znalcem.

Sousedské spory

Obtěžuje vás soused svým nevhodným chováním? Nový občanský zákoník zná řadu způsobů, jak se takovému jednání úspěšně bránit. Pomůžeme vám rychle a efektivně s řešením tohoto problému včetně zastoupení před soudem či podání návrhu na předběžné opatření.

Ochrana spotřebitele

Dlouhodobě se věnujeme rovněž problematice ochrany spotřebitele a jsme připraveni zastoupit naše klienty v rámci reklamačního řízení i soudních řízeních při řešení spotřebitelských sporů. Dle našich zkušeností již samotné zastoupení advokátem vede k rychlému vyřešení sporu ke spokojenosti našeho klienta. Spolupracujeme rovněž s řadou znalců a jsme schopni zajistit znalecký posudek dokládající oprávněnost případné reklamace pro účely soudního řízení.

Víte, že vám rádi pomůžeme i v mnoha jiných oblastech občanského práva? Zeptejte se nás!

Nezávazně poptat

 

[Přeskočit navigaci]

Řekli o nás

 • Na advokátní kancelář jsme se obrátili při prodeji našeho domu. Advokát připravil všechny dokumenty, projednal s...

  Více

  Manželé
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem musel vyhledat poté, co na mě byla neoprávněně podána exekuce za neexistující dluh. Advokát dosáhl...

  Více

  Klient, severní Čechy
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem vyhledala poté, co se babička rozhodla darovat mi svojí chatu. Aniž bych se musela o cokoliv starat,...

  Více

  Klientka
  Domácnost

  další reference

Aktuality

Začíná milostivé léto – jak se rychle zbavit dluhů jen za 908,- Kč?

Začíná milostivé léto – jak se rychle zbavit dluhů jen za 908,- Kč?

01.11.2021

Jelikož se v posledních dnech na naši advokátní kancelář CINK a partneři obrací mnoho klientů s žádostí o pomoc a rady v souvislosti se zbavením se dluhů, v rámci tzv. milostivého léta, přinášíme stručný přehled informací jak danou akci využít.

více

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

14.10.2019

Naší advokátní kanceláři se i v letošním roce podařilo v prestižní soutěži Vodafone firma roku 2019 jako jediné advokátní kanceláři postoupit do finále Plzeňského kraje a dostat se tak do výběru 10 nejúspěšnějších firem účastnících se krajského kola.

více

Více aktualit

Online služby sipka

Kontaktujte nás

Plzeň

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Veleslavínova 363/33, 301 00 Plzeň

tel.: 378 774 199
fax: 378 774 198

více info

Praha

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5

tel.: 245 009 045
fax: 245 009 146

více info

Potřebujete poradit?

Napište nám dotaz a my se vám obratem ozveme.

© Všechna práva vyhrazena Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o. - advokátní kancelář

3D securegopayonline marketing