banner

úvodní Důvody, proč využít našich služeb


Důvody, proč využít našich služeb

Profesionalita

Máme mnohaletou praxi s poskytováním právních služeb, ať již se na nás obrátíte s jakoukoliv záležitostí jsme připraveni nalézt a zrealizovat řešení, které pro vás bude přínosem a povede k vyřešení vaší záležitosti.

Preciznost

Každý z našich výstupů, ať se jedná o smlouvu, žalobu či jiné podání, velmi pečlivě připravujeme tak, aby splnil svůj účel a odpovídal vysokému standardu kvality.

Přínos pro zákazníka

Neprovádíme zbytečné kroky či úkony. Pracujeme tak, aby klient neutrácel finanční prostředky za zbytečné úkony a usilujeme o to, aby případ směřoval co nejrychleji k vyřešení jeho záležitosti.

Příznivá cena

Veškeré naše služby jsou účtovány (pokud není požadováno klientem jinak) v třicetiminutových intervalech. Klient tak platí skutečně jen čas, který je v rámci řešení jeho případu spotřebován. V rámci soudních sporů vymáháme náklady na naše zastupování jako součást pohledávky po neúspěšné protistraně.

Perfektní výsledek

Vždy se snažíme řešit záležitost komplexně tak, aby zákazník získal to nejlepší možné řešení, které je v jeho případě k dispozici. Při řešení právních případů využíváme rovněž naše ekonomické či daňové znalosti k tomu, abychom maximalizovali přínos pro zákazníka a maximalizovali jeho užitek z objednané právní služby.

Víte, že péče o naše zákazníky je pro nás prioritou? Zařaďte se mezi naše spokojené klienty!

Nezávazně poptat

Proč využít služeb advokáta?

Rozhodujete se zda využít služeb advokáta a nevíte, jaké přínosy vám přinese zastoupení advokátem? Sepsali jsme pro vás nejpodstatnější výhody využití kvalitních právních služeb.

Profesionalita

Advokát je odborníkem na oblast práva. A stejně jako se zdravotními potížemi vyhledáme lékaře, pro právní pomoc bychom měli vyhledat někoho, kdo je znalý práva a má zkušenosti s touto problematikou. Při dnešním formalizovaném pojetí soudního procesu se stává pomoc advokáta v podstatě nezbytností. A hlavně – pouze advokát je oprávněn poskytovat právní služby a zastupovat před soudy a jinými orgány.

Pomoc advokáta je vhodné vyhledat již v samém počátku. Například několik tisíc investovaných do služeb advokáta, který zkontroluje smlouvu před jejím podpisem, může mnohdy zachránit mnohamilionové částky. Tuto zkušenost může bohužel potvrdit několik našich klientů, kteří se na nás obrátili až poté, co je takto nezkontrolovaná smlouva připravila o nemovitost či o značné finanční sumy.

Předcházení problémům je hlavním posláním advokáta, řešení problému v situaci, kdy je již smlouva podepsána či probíhá exekuce je pak výrazně dražší a obtížnější.

Mlčenlivost

Advokát je osobou, která má zákonem garantovánu téměř neomezenou mlčenlivost o všech skutečnostech, které se v souvislosti s poskytnutím právní služby dozvěděl. Advokát nesmí nikomu poskytnout informace o službách poskytnutých klientovi, a to i v případě, kdy pro ostatní osoby platí povinnost oznámit trestný čin.

Mlčenlivost platí také v rámci dalších zákonných ustanovení (zákaz odposlechu hovorů a korespondence mezi advokátem a klientem nebo ochrana písemností advokáta před orgány činnými v trestním řízení). S ohledem na mlčenlivost advokáta tak máte jistotu, že vámi poskytnuté informace zůstanou za všech okolností důvěrné.

Pojištění

Advokát je ze zákona pojištěn. Tudíž případná škoda, kterou způsobí svému klientovi v souvislosti s poskytnutím právní služby, je hrazena z jeho pojistky.

Naše advokátní kancelář má nejen propracovaný systém předcházení škodám, ale je řádně pojištěna nad rámec zákonného pojištění advokátů až do výše 50.000.000,- Kč.

Ačkoli jsme za dobu naší existence nemuseli řešit jediný takovýto případ, v případě pochybení při poskytování právních služeb by byla vzniklá škoda uhrazena pojišťovnou z naší pojistky.

Náklady právního zastoupení

Právní pomoc vás nemusí stát ani korunu. Pouze v případě, kdy jste zastoupeni advokátem, vám vzniká nárok na náklady právního zastoupení a jejich náhradu dle advokátního tarifu, na základě které vám protistrana musí v případě úspěšného sporu zaplatit (mnohdy značnou) finanční částku, kterou můžete použít na úhradu advokátních služeb.

V případě, že se zastupujete sami či prostřednictvím obecného zmocněnce vám nárok požadovat náklady právního zastoupení nevzniká. Náhrada za váš čas či odměna obecného zmocněnce jde i v případě vyhraného sporu z vašich peněz.

Víte, že náklady spojené s našimi službami můžete nárokovat po protistraně?

Nezávazně poptat

[Přeskočit navigaci]

Řekli o nás

 • Na advokátní kancelář jsme se obrátili při prodeji našeho domu. Advokát připravil všechny dokumenty, projednal s...

  Více

  Manželé
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem musel vyhledat poté, co na mě byla neoprávněně podána exekuce za neexistující dluh. Advokát dosáhl...

  Více

  Klient, severní Čechy
  Domácnost

  další reference
 • Advokáta jsem vyhledala poté, co se babička rozhodla darovat mi svojí chatu. Aniž bych se musela o cokoliv starat,...

  Více

  Klientka
  Domácnost

  další reference

Aktuality

Začíná milostivé léto – jak se rychle zbavit dluhů jen za 908,- Kč?

Začíná milostivé léto – jak se rychle zbavit dluhů jen za 908,- Kč?

01.11.2021

Jelikož se v posledních dnech na naši advokátní kancelář CINK a partneři obrací mnoho klientů s žádostí o pomoc a rady v souvislosti se zbavením se dluhů, v rámci tzv. milostivého léta, přinášíme stručný přehled informací jak danou akci využít.

více

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

AK CINK i v roce 2019 mezi 10 nejlepšími firmami Plzeňského kraje

14.10.2019

Naší advokátní kanceláři se i v letošním roce podařilo v prestižní soutěži Vodafone firma roku 2019 jako jediné advokátní kanceláři postoupit do finále Plzeňského kraje a dostat se tak do výběru 10 nejúspěšnějších firem účastnících se krajského kola.

více

Více aktualit

Online služby sipka

Kontaktujte nás

Plzeň

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Veleslavínova 363/33, 301 00 Plzeň

tel.: 378 774 199
fax: 378 774 198

více info

Praha

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 5

tel.: 245 009 045
fax: 245 009 146

více info

Potřebujete poradit?

Napište nám dotaz a my se vám obratem ozveme.

© Všechna práva vyhrazena Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o. - advokátní kancelář

3D securegopayonline marketing